درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
آموزش گردشگری سلامت

آموزش گردشگری سلامت

امروزه دستیابی به نظام آموزشی برتر و کارآمد از مهم‌ترین اهداف اصلی دنبال شده در هر کشوری است و هر کشوری با توجه به میزان اهمیت آموزش در سطح جامعه و نزد مسئولان و سیاستگذاران قادر به پیشبرد و ارتقای سطوح آموزشی در صنایع و حوزه های گوناگون علمی است.

از آنجا که حوزه تخصصی دپارتمان گردشگری بهار ، ارائه خدمات تخصصی آموزشی در رشته های گوناگون صنعت گردشگری می باشد ، بالطبع تمرکز و انرژی ما بر محور خدمات آموزشی مربوط به گردشگری ، از جمله گردشگری سلامت می باشد و به عنوان اولین موسسه ارائه دهنده و برگزار کننده دوره های عالی مدیریت اجرایی (MBA ، DBA) گردشگری سلامت در خدمت و کنار علاقمندان و فعالان این صنعت جذاب و استراتژیک می باشیم .

در این راستا دپارتمان گردشگری بهار بر اساس نیازسنجی آموزشی، مطالعات و همفکری گروهی ، برنامه ها و تقویم جدید آموزشی تدوین کرده که هدف آن ارائه راهکارهای موثر در جهت افزایش کمیت و کیفیت اطلاعات علمی و کاربردی فعالان صنعت گردشگری سلامت کشور و موفقیت بیشتر در کسب و کار خود می باشد .

? آموزه های کاربردی دوره گردشگری سلامت 
دسترسی به آموزش ها و اطلاعات بین المللی و استاندارد در موضوع گردشگری سلامت
اشتغال زایی و ارز آوری برای کشور
گردش اقتصادی ارزی – ریالی در حوزه های سلامت ، گردشگری
تبادل علم و ایجاد ارتباطات بین المللی با دیگر کشورها برای افزایش پتانسیل ها و توانایی های فعالان این صنعت

نوآوری در آموزش همراه با خلاقیت در یادگیری اصول و فنون جدید گردشگری سلامت ، جز محورهای اجرایی جدید دپارتمان گردشگری بهار می باشد که به صورت انتشار مستمر و منظم جدیدترین مطالب آموزشی تخصصی گردشگری سلامت در شبکه های اجتماعی و وبسایت اختصاصی دپارتمان شروع می شود و با ارائه وبینارها ، ورکشاپ ها و دوره های آموزشی جدید و جذاب ادامه پیدا می کند .

 دپارتمان گردشگری بهار از علاقمندان و فراگیران عزیز دعوت می کند

با پیگیری و یادگیری علوم و فنون جدید و استاندارد در حوزه گردشگری سلامت  علاوه بر حضور موفق تر در بازار داخلی و خارجی این حوزه و حفظ سهم خود از بازار جهانی گردشگری سلامت، در توسعه کشور عزیزمان ایران سهیم باشند .