درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
گردشگری موسیقی

موسیقی را باید یکی از جذاب‌ترین جاذبه‌های سفر دانست. در این نوع گردشگری، موسیقی به عنوان مشوّقی اثرگذار بر انگیزه ی سفر است و گردشگران برای تجربه‌ی موسیقی به مقاصد مختلف سفر می کنند.  ایران نیز با توجه به اینکه از تنوع قومیتی و فرهنگ فولکلور بسیار غنی برخوردار است، پتانسیل تحقق این نوع از گردشگری را داراست در نتیجه گردشگری موسیقی می تواند معرفی برای وضع معیشت و سبک زندگی و محملی برای پیام ها و انگیزه های سفر باشد و با ایجاد تجربه سفری خوشایند برای گردشگران زمینه‌های انتقال فرهنگ، سنن و آداب و رسوم یک منطقه به دیگران را فراهم آورد.در این وبینار سعی شده است تا درباره اطلس گردشگری موسیقی ایران ، گردشگری هنری و گردشگری موسیقی و اقتصاد گردشگری موسیقی پرداخته شود.

دکتر پیروز ارجمند، آهنگساز ،نوازنده،مدرس دانشگاه ، اتنوموزیکولوژیست و دانش آموخته دوره مدیریت عالی گردشگری بهار 

مدیر کل پیشین دفترموسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نائب رئیس پیشین کانون آهنگسازان سینمای ایران می باشند و در روز پنجشنبه  ۱۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۰۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰ در دپارتمان گردشگری بهار در وبینار گردشگری موسیقی همراه شما خواهند بود.

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸