درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

معرفی دانشگاه

دانشگاه Algarve یکی از دانشگاههای دولتی برتر اتحادیه اروپا است که در جنوب کشور پرتغال، در منطقه Algarve یکی از مقصدهای برتر گردشگری این قاره در کنار سواحل زیبای اقیانوس اطلس واقع شده و یکی از مناطق گردشگری اصلی کشور پرتغال نیز می باشد. این دانشگاه در شانزدهم ماه ژانویه ۱۹۷۹ تاسیس گردیده و در اصل از بهم پیوستن دو موسسه علمی و دانشگاهی پدید آمده است.

با پیوستن موسسه علمی – تحقیقاتی فارو به این دانشگاه، دانشکده های جدیدی به الگرو اضافه گردید و پیوستن بخشهای تخصصی دو مجموعه توانسته دانشگاه الگرو را به مجموعه دانشگاهی منحصر به فردی تبدیل کند. هم اکنون تعداد دانشجویان این دانشگاه بالغ بر ۱۰۰۰۰ نفر است که از بیش از ۶۰ کشور جهان در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. این دانشگاه توانسته است با بهره جستن از تجربیات ۷۰۰ تن از دانشگاهیان برتر حوزه اروپا گامی بلند در پیشبرد اهداف علمی این قاره بردارد.

برای دانشجویان بین‌المللی ( از جمله دانشجویان ایرانی) تدریس کلیه دروس دوره و نیز آزمون های تمامی دروس و همچنین پایان نامه دانشجویان به زبان انگلیسی خواهد بود. تدریس دروس و راهنمایی پایان نامه ها توسط استادان دانشگاه Algarve پرتغال و یا اساتید ایرانی مورد تایید آنان انجام می شود. به دانش آموختگان مدرک رسمی کارشناسی ارشد گردشگری و دکترای گردشگری از دانشگاه الگرو پرتغال اعطا می شود.

هم چنین تعداد دانشجویان خارجی این دانشگاه به سرعت افزایش یافته و توانست با بهره گیری از استراتژی جهانی مدیران ارشد خود، بیش از ۶۰ کشور دنیا دانشجو جذب کند. کیفیت و تنوع دروس کارشناسی ارشد و دکتری در اروپا و امکان جابجایی دانشجویان در اتحادیه اروپا بر جهانی شدن بیشترمحیط این دانشگاه نیز تاثیر عمده ای داشته است.

هم اکنون این دانشگاه به مرکز مهمی برای پیشرفت تبادلات فرهنگی، علمی و فناوری تبدیل شده است و با در اختیار داشتن ارتباطات گسترده منطقه ای، ملی و بین المللی، امکان و توانایی جستجو برای یافتن بهترین موقعیتهای شغلی را نیز پدید آورده است. در سه دهه اخیر، دانشگاه الگرو ارتباط خود با کمپانی های محلی و ملی و سازمانهای دولتی و خصوصی را نیز استحکام بخشیده، تبادل علم و فناوری را ارتقا داده و به توسعه متوازن در جامعه کمک شایانی نموده است.

ارتباطات گسترده این دانشگاه با اصناف و سازمانهای دولتی و خصوصی اتحادیه اروپا، دسترسی به موقعیتهای شغلی این اتحادیه و امکان جذب برای دوره کارآموزی و استخدام را هر چه بیشتر تسهیل نموده که خود از برتریهای این دانشگاه نسبت به دانشگاهها و موسسات هم ردیف خود محسوب می شود. لازم به ذکر است تنوع جمعیتی، جغرافیایی و غذایی منطقه Algarve نیز از دیگر جذابیتهای این منطقه محسوب می شود و دانشگاه Algarve را به محیط آموزشی جذاب و دلپذیری تبدیل نموده است.

از سال ۱۳۹۰ و پس از ارزیابی مقامات دانشگاه الگرو پرتغال (Algarve University) از امکانات علمی، آموزشی و اداری موسسه آموزش عالی آزاد بهار، توافق گردید این موسسه و دانشگاه الگرو (ازدانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم ایران) با همکاری یکدیگر اقدام به جذب و تربیت دانشجویان ایرانی درمقطع کارشناسی ارشد و دکترای گردشگری نمایند.

هم اکنون تعدادی از دانش آموختگان موسسه بهار با هماهنگی ها و نظارت موسسه بهار در حال تحصیل در این دانشگاه بوده و تعداد دیگری نیز در حال اخذ پذیرش از دانشگاه الگرو هستند. دانشگاه الگرو از جمله دانشگاههای معتبر کشور پرتغال است که دوره ها و رشته های تحصیلی آن به دو زبان پرتغالی و انگلیسی تدریس می گردد. برای دانشجویان بین‌المللی ( از جمله دانشجویان ایرانی) تدریس کلیه دروس دوره و نیز آزمون های تمامی دروس و همچنین پایان نامه دانشجویان به زبان انگلیسی خواهد بود. تدریس دروس و راهنمایی پایان نامه ها توسط استادان دانشگاه Algarve پرتغال و یا اساتید ایرانی مورد تایید آنان انجام می شود. به دانش آموختگان مدرک رسمی کارشناسی ارشد گردشگری و دکترای گردشگری از دانشگاه الگرو پرتغال اعطا می شود.

دانشکده ها و مدارس عالی دانشگاه

این دانشگاه سه دانشکده و پنج مدرسه و دپارتمان تخصصی آموزشی به شرح زیر دارد:

دانشکده اقتصاد
دانشکده علوم و تکنولوژی
دانشکده علوم اجتماعی و انسانی
دپارتمان علوم پزشکی و زیست فناوری
موسسه مهندسی
مدرسه عالی سلامت
مدرسه عالی مدیریت گردشگری و مهمانپذیری
مدرسه عالی آموزش و ارتباطات

متقاضیان برای ادامه تحصیل وارد دانشکده اقتصاد شده و تحصیلات خود را در این دانشکده در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ادامه خواهند داد.

مدارک لازم جهت پذیرش تحصیلی

کارشناسی ارشد

مدرک تحصیلی لیسانس (همراه با ترجمه رسمی)؛ متقاضیانی که مدرک تحصیلی آنها مرتبط (علوم مدیریت و اقتصاد) نمی باشد، لازم است سوابق کاری و حرفه ای مرتبط خود را ضمیمه کنند.
سوابق شغلی و تحصیلی کامل
ریزنمرات درسی لیسانس (همراه با ترجمه رسمی)
اصل و کپی پاسپورت
توصیه نامه تحصیلی به زبان انگلیسی از یکی از اساتید
گواهی اشتغال به تحصیل و وضعیت شغلی
کپی کارت ملی و شناسنامه
۶ قطعه عکس پرسنلی زمینه سفید

دکتری

مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد(همراه با ترجمه رسمی)؛ متقاضیانی که آخرین مدرک تحصیلی آنها مرتبط (علوم مدیریت و اقتصاد) نمی باشد، لازم است سوابق کاری و حرفه ای مرتبط خود را ضمیمه کنند.
سوابق شغلی و تحصیلی کامل
ریزنمرات درسی کارشناسی ارشد (همراه با ترجمه رسمی)
اصل و کپی گذرنامه
توصیه نامه تحصیلی به زبان انگلیسی از یکی از اساتید
گواهی اشتغال به تحصیل و وضعیت شغلی
کپی کارت ملی و شناسنامه
۶ قطعه عکس پرسنلی زمینه سفید

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۷۴۰۰۵۸ – ۸۸۷۳۵۵۶۶ تماس حاصل نمایید.