درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

افتخار می کنم عضوی از خانواده موسسه آموزش عالی آزاد بهار هستم. و خوشحالم که موسسه ما جزء موسسات برتر در حوزه آموزش عالی آزاد است. ما حدود ۱۵ سال است که در اجرای دوره های آموزش مدیریت اجرایی و عالی( MBAو DBA ) پیشرو بوده ایم و از نظر استادان و امکانات آموزشی جزء بهترین هاییم. مزیت ما داشتن استادان فرهیخته و صاحب نام و با تجربه دانشگاهی و کاربردی در حوزه کسب و کار، پرسنل آموزش دیده و ارتباطات خوب مابین مدیران و استادان، دانش پژوهان و دانش آموختگان و کارکنان موسسه است.

خرسندم از اینکه می بینم دانش پژوهان در طول دوره تحصیل، زمینه های استخدامی فوق العاده و موقعیت های ارتقاء در کسب و کار برایشان رو به فزونی است. باور اصلی ما این است که شما می توانید تجربه کلاس های ما را در کسب و کار واقعی خود بکار بندید و از طریق اشتراکی که ما با کسب و کارهای مختلف در بنگاه های کوچک و بزرگ داریم، درک و توانایی خود را در قبال ارزش های واقعی تجاری افزایش دهید.

با توجه به نیاز سنجی اقتصاد و محیط های کسب و کار کشور و پس از سال ها فعالیت موفق در آموزش مدیریت اجرایی کسب و کار در حوزه ی MBA و DBA از سال ۱۳۸۹ اقدام به طراحی دوره های MBAو DBA تخصصی گردشگری کرده ایم. این دوره های با حمایت و تجربه ی علمی و حرفه ای ما سبب گردید تا موسسه ی آموزش عالی آزاد بهار به محفل علم و تجربه در صنعت جذاب و پرسود گردشگری گردد و اکنون با اجرای دوره های MBA ، DBA ، Post DBAگردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت و دوره های کاربردی ایران شناسی و تهران شناسی این راه روشن را پی می گیریم تا شاهد مدیرانی شایسته و قابل تر از پیش در این صنعت حساس باشیم.

شهین سپهری – مدیر گروه آموزشهای گردشگری و رئیس هیات مدیره موسسه آموزش عالی آزاد بهار۹۸