درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
نقش صنعت حمل و نقل در گردشگری پایدار

حمل و نقل یکی از مولفه‌های مهم و اصلی گردشگری و ایجاد ارتباط بین گردشگر و مقصد سفر ، یک عملیات مهم است. به این ترتیب یک رابطه دو طرفه بین صنعت گردشگری و صنعت حمل و نقل وجود دارد.

هوانوردی بخشی از صنعت حمل و نقل است که اهمیت آن نسبت به سایر بخش ها روز به روز در حال افزایش است ، به طوریکه حمل و نقل هوایی ، زیر ساخت‌های فرودگاهی ، خدمات موثر و ایمن خطوط هواپیمایی و شبکه جهانی حمل و نقل هوایی ، پشتیبانی کننده اصلی صنعت گردشگری هستند. چرا که بیشتر از نیمی از همه گردشگران بین‌المللی از طریق سفر هوایی مسافرت میکنند و حمل و نقل هوایی اثرات مهمی بر اقتصاد مقاصد سفر دارند.

با این‌حال فعالین این دو صنعت هنوز با یکدیگر آشنایی کافی نداشته و به نقش تاثیر گذارشان بر یکدیگر توجه ندارند. در این سمینار تلاش شده است تا به

نقش صنعت حمل و نقل در گردشگری پایدار

ساختار صنعت هوایی و انواع شرکت های هواپیمایی

نقش هوانوردی عمومی برای توسعه گردشگری

گردشگری فضایی

و راهکارهای عبور از بحران کرونا و پایداری حمل و نقل گردشگری

پرداخته شود. سمینار نقش صنعت حمل و نقل در گردشگری پایدار روز پنجشنبه ۱۰ تیر ماه با تدریس خانم دکتر ویدا نجابتی از ساعت ۰۹:۳۰ الی ۱۲:۰۰  در دپارتمان گردشگری بهار برگزار خواهد شد.

 

سمینار به صورت حضوری در محل دپارتمان گردشگری بهار و همزمان آنلاین در محیط ادوبی کانکت برگزار خواهد شد.

 این کارگاه آموزشی ضبط می شود و فایل صدا و ویدئو آن همراه با گواهینامه شرکت در دوره در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸