درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

معرفی گردشگری بهار

این مجموعه در سال ۱۳۸۴ با اخذ مجوز قطعی به شماره‌ی ۲۳۴/۲۴ از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با عنوان موسسه‌ی آموزش عالی آزاد بهار فعالیت تخصصی خود را در زمینه ی مدیریت شروع نموده و همکاری خود را با دانشگاه های خارجی، داخلی و مراکز صنعتی و تجاری گسترش داد.

طی ۱۵ سال اخیر این موسسه موفق به برگزاری بیش از ۱۸۰ دوره مدیریت MBA به صورت کامـلا حرفه‌ای و تخصصی شده است و نیز در حدود ۱۰۰۰ سمینار مدیریتی برای سازمان ها و شرکت‌ها برگزار نموده است. این مجموعه پس از سال‌ها تجربه در پرورش مدیران موفق، از سال ۱۳۸۹ برای اولیـن بار در ایران اقدام به برگزاری دوره‌های پیشرفته MBA In Tourism و دوره عالی DBA In Tourism بصورت حرفه ای و با رویکرد افزایش توانمندی و مهـارت های مدیـران نموده است.

از جمله افتخـارات این مرکز آشنا نمودن بیش از ۵۰۰۰ نفر از مدیـران عرصه کسب و کـار با دانـش کاربردی و مهارت های نوین در حوزه مدیریت می باشد. هدف اصلی این مدرسه کسب و کار مدیریتی, ترکیب علم وعمل است زیرا نه می توان علم را از مدیریت حذف کرد و نه می توان علم مدیریت را بدون عمل مدیریتی به سرانجام رساند.

از افتخارات این موسسه دریافت لوح افتخار برترین برند آموشی در حوزه مدیریت MBA در سال ۱۳۹۱ است. از دیگر موفقیت های بهــــار عقـد قرار دادهـای بین المللی برای ادامـه تحصیل و دوره هـای مشترک با دانشـگاههای اروپـائـی از جملـه دانشگاه الگارو در شهر فارو در کشور پرتغال ( UAlG ) برای ادامه تحصیل دانش پژوهان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت گردشگری می باشد.

چشم انداز

موسسه بهار قصد دارد به عنوان اولین برگزار کننده ی دوره های MBA و DBA گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت، با اتخاذ استراتژی توسعه‌ی پایدار تبدیل به الگوی مرکز پیشرو در آموزش های نوین کسب و کارهای گردشگری کشور باشد و در حوزه ی آموزش های گردشگری و مهانپذیری به عنوان یک منبع استاندارد ساز، روابط خود با دانشگاه های خارجی را بیشتر توسعه دهد.

ماموریت گردشگری بهار

ماموریت  گردشگری بهار اعتلای آموزش های علمی، حرفه ای و کاربردی است. ماموریت اصلی گروه گردشگری، پرورش نیروی انسانی متخصص و بین الملل برای حضور موثر در عرصه ی مدیریت گردشگری کشور است.

مجوزهای گردشگری بهار