درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

معرفی کتاب

 اگر می خواهید کارآفرینی کنید به اطلاعات “کتاب نوپای ناب ” نیاز دارید…

کتاب «نوپای ناب» نوشته‌ی «اریک ریز» به کوشش «محمدجواد احمدپور» و «سیدعلی فاطمی خوراسگانی» به فارسی برگردانده شده است.

در این کتاب : یک مدل برای مدیریت چیزی که تا حدودی غیر قابل کنترل است، یعنی‌ همان کسب ‌وکار استارتاپی، ارائه شده و دو مفهوم کلیدی مطرح شده در آن، یادگیری و تجربه کردن هستند.

در کتاب نوپای ناب، روش‌های راه اندازی و مدیریت یک کسب ‌وکار به‌‌ صورت گام‌ به ‌گام و همراه با مثال‌هایی از شرکت‌های بزرگ ارائه شده است.

این کتاب به شما یاد می دهد که به جای تلف کردن وقت برای ساخت برنامه‌های پیچیده برای کسب‌وکار به تست چشم‌انداز خود به صورت مستمر بپردازید و خود را با شرایط تطبیق دهید.

کتاب مذکور، پرفروش‌ترین کتاب آمازون در سال ۲۰۱۳ در حوزه کارآفرینی است و اصلی‌ترین دلیل مطرح شدن گسترده کتاب نوپای ناب، کاربردی بودن آن در فضای کارآفرینی است.