درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
شروع دوره های جدید MBA و DBA گردشگری ، هتلداری و گردشگری سلامت

دوره های پیشرفته مدیریت کسب و کار از جمله دوره های آموزشی مهارت ‌محور است که به مسائل دنیای کسب و کار تاکید دارد و دراین سالها بسیار مورد توجه قرار گرفته شده است که با بهره گیری از دانش و مهارت‌های نوین و کاربردی به ایجاد نگرش مدیریتی در افراد کمک میکند و با ابزارها و تکنیک‌های مورد نیاز ، مخاطبان را برای رویارویی با چالش‌ها و حل مسائل دنیای واقعی کسب‌وکار آماده خواهد کرد.

در دوره های MBA و  DBA علاوه بر آشنایی با مفاهیم و ساختارهای اساسی علم مدیریت، با جنبه‌های مختلف یک کسب‌وکار در صنعت گردشگری ، هتلداری و گردشگری سلامت مانند مدیریت بازاریابی و فروش و برندیگ ، مدیریت مالی و درآمد، مدیریت استارتاپ ها، مدیریت منابع انسانی و ….. آشنا می‌شوید و با مطالعه عمیق‌تر و مهارت‌آموزی بیشتر در حوزه تخصصی مورد نظرتان، حرفه‌ای می‌شوید.

باید به این نکته مهم توجه جدی داشت که همواره آموزش به عنوان زیرساخت اساسی و لازم برای ارائه خدمات بهتر در حوزه گردشگری و هتلداری می باشد.

برای موفقیت شما در کسب و کارتان که هدف دپارتمان گردشگری بهار است ،همه تلاش خود را کرده ایم و اگر با ما باشید راه روشن برای شما را هموار خواهیم ساخت.‌

این موسسه در طول ۱۷ سال گذشته بیش از ۲۰۰ دوره ی مدیریت تخصصی را طراحی و اجرا کرده است و در حال حاضر به عنوان اولین موسسه مجری دوره های MBA و DBA و POST DBA گردشگری ، هتلداری و گردشگری سلامت می باشد.

مزایای شرکت در دوره ها

  • توجه به کیفیت دوره­ های آموزشی و تمرکز بر مهارت­های کاربردی با توجه به محیط کسب و کار گردشگری
  • برقراری ارتباطات کاری و حرفه ای در کلاس­ها (دانش پژوهان عمدتاً از فعالان و مدیران گردشگری کشور هستند.)
  • بهره مندی از اساتید برجسته و با سابقه کاری فعال در کسب و کار گردشگری کشور
  • اعطای مدرک رسمی پایان دوره با مهر موسسه و تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری قابل ترجمه رسمی
  • امکان تحصیل دانش پژوهان در مقاطع تحصیلی بالاتر در دانشگاه های خارج از کشور (جهت اخذ مدرک PH.D. گردشگری)

شروع دوره MBA و DBA  گردشگری،هتلداری،گردشگری سلامت ۲۹ دی ماه ۱۴۰۱  در دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار خواهد شد.

از این فرصت ناب یادگیری در محضر مدرسان با اخلاق، دارای علم و تجربه بهره مند شوید .

لازم به ذکر است طبق تقاضا شما فراگیران گرامی ، فرصتی فراهم شده تا دانش‌پژوهانی که امکان شرکت در دوره های جامع  را ندارند بتوانند در کلاس های تکدرس این دوره شرکت نمایند.

همچنین اگر امکان شرکت به صورت حضوری در کلاس ها رو ندارید می توانید در کلاس های آنلاین این دوره شرکت نمایید.

تلفن تماس

۰۲۱۸۸۲۱۱۹۹۳
۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸
۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵