درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
شروع دوره های جدید بلند مدت و کوتاه مدت دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار ۱۴۰۳

دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار طی ۲۰ سال گذشته با هدف اعتلای آموزش های علمی، حرفه ای و کاربردی و همچنین پرورش نیروی انسانی متخصص و بین الملل برای حضور موثر در عرصه ی مدیریت گردشگری و هتلداری کشور همواره پیشرو بوده است. به همین منظور برنامه آموزشی سال ۱۴۰۳ را در قالب دوره های بلند مدت و دوره های کوتاه مدت مهارت محور طراحی کرده است.

دوره های بلند مدت (MBA , DBA)

دوره های پیشرفته مدیریت کسب و کار ( MBA و DBA) در سه گرایش گردشگری ، هتلداری و گردشگری سلامت مبرگزار می شود. محوریت این دوره های آموزشی مبانی مدیریتی و مهارت ‌آموزی می باشد و به مسائل دنیای کسب و کار تاکید دارد که در این سالها بسیار مورد توجه قرار گرفته شده است و با بهره گیری از دانش و مهارت‌های نوین و کاربردی به ایجاد نگرش مدیریتی در افراد کمک میکند و با ابزارها و تکنیک‌های مورد نیاز ، مخاطبان را برای رویارویی با چالش‌ها و حل مسائل دنیای واقعی کسب‌وکار آماده خواهد کرد.


شروع دوره MBA و DBA گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت ‎ روز پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ می باشد.از این فرصت ناب یادگیری در محضر مدرسان با اخلاق، دارای علم و تجربه بهره مند شوید.

دوره های کوتاه مدت مهارت محور (SBT)

موسسه آموزشی بهارکوچ گردشگران بعنوان یکی از قدیمی ترین موسسات آموزشی درحوزه گردشگری و باتوجه به تجارب آموزش به بیش از۵۰۰ نفردانش پذیر و با هماهنگی دستگاههای اجرایی و افراد متقاضی اقدام به تدوین و برگزاری دوره های آموزشی با متد SBT آموزشهای مهارت محوری نموده است . این دوره ها برای اولین بار در بهار و تابستان ۱۴۰۳ و باتوجه به دروس کلیدی مدیریت کسب وکار ( طراحی بیزنس ؛ بازاریابی ؛ تامین سرمایه ؛ زنجیره تامین ؛ نیروی انسانی ؛ ضوابط و مقررات اموراجرایی کسب وکار ) درقالب عناوین زیر برگزار خواهد شد.

دوره کسب مهارتهای مدیریت رویداد

دوره کسب مهارتهای مدیریت آژانس‌های مسافرتی

دوره کسب مهارتهای مدیریت نوین هتلداری

دوره کسب مهارتهای مدیریت گردشگری سلامت و تندرستی

دوره کسب مهارتهای مدیریت مراکز بوم گردی

و…….
این دوره ها حداکثر به مدت ۶۰ ساعت و طی دو الی سه ماه با هدف انتقال آموزش‌های مهارتی و تجارب امور اجرایی به متقاضیان و مهارت پذیران تدوین شده است.

برای موفقیت شما در کسب و کارتان که هدف دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار است ،همه تلاش خود را کرده ایم و اگر با ما باشید راه روشن برای شما را هموار خواهیم ساخت.‌

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید یا فرم پیش ثبت نام زیر را پرکنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

تلفن تماس

۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸
۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵