درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
سمینار گردشگری معماری تهران

شهر تهران با بیش از دو قرن سابقه پایتختی گنجینه ای ارزشمند از معماری سبک ها و گرایش های مختلف را در خود جای داده است.گردشگری معماری یکی از مهمترین شاخه های گردشگری در دنیا به حساب می آید و شناخت معماری تهران در کنار شناخت مکان رویدادهای مختلف شهر و قصه های آن می تواند یکی از جذاب ترین جریان ها ی گردشگری را در تهران ایجاد کند.

در این سمینار تلاش خواهیم کرد که معماری تهران را در دوره های قاجار و پهلوی بررسی کنیم و این ابنیه را بهتر بشناسیم و پتانسیل های آشکار و نهفته ی این جریان را در تقویت گردشگری تهران بررسی کنیم.

سمینار گردشگری معماری تهران روزپنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۲ الی ۱۵ با تدریس مهندس علیرضا مهیاری همراه با ارائه فایل صوتی و گواهینامه شرکت در دوره به صورت حضوری و همزمان آنلاین برگزار می شود.

برای شرکت در این دوره آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

تلفن تماس


۰۲۱۸۸۲۱۱۹۹۳
۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸
۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.