درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
سمینار روستاهای هدف گردشگری استان تهران

هدف از این سمینار آشنایی با آبشارها، مسیرهای گردشگری و معرفی جاذبه های طبیعی و تاریخی روستاهای درکه، فرحزاد، پس قلعه، افجه، آهار، لالون، سنگان، رندان، تالون، کندر، ارنگه، خور، کمرد، آب نیک، سیجان، کلوگان، لزور، دربندسر، وردیج، آیینه ورزان، جلیزجند و لاسم در استان تهران می باشد. سمینار روستاهای هدف گردشگری تهران از سلسله سمینارهای دوره تهرانشناسی از منظر گردشگری می باشد که با تدریس جناب آقای شجاعی پارسا (نویسنده کتاب ۱۰۰ مسیر طبیعت گردی)، روز پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۷:۳۰ همزمان به صورت حضوری و آنلاین در دپارتمان گردشگری بهار برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است این کارگاه آموزشی ضبط می شود و فایل صوتی آن به همراه گواهی شرکت در دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در این کارگاه آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.