درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
سمینار تحولات تهران مدرن

در این سمینار با هدف اصلی شناخت شهر تهران، به زمینه های تاریخی اجتماعی، سیاسی و فرهنگی کشور که در تغییر نظام شهرسازی و معماری تهران تأثیر گذاشته‌اند، پرداخته می‌شود.

تغییرات عمده شهرسازی (خیابان‌کشی‌ها و …) و معماری شهر تهران در اوایل قرن و دوره‌های مختلف معماری معاصر شهر تهران از ابتدای قرن تا انقلاب اسلامی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

تکدرس تحولات تهران مدرن از روز پنجشنبه ۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۲ الی ۱۵ با تدریس مهندس نگار منصوری همراه با ارائه فایل صوتی و گواهینامه شرکت در دوره به صورت حضوری و همزمان آنلاین برگزار می شود.

لازم به ذکر است طبق تقاضا شما فراگیران گرامی، فرصتی فراهم شده تا دانش‌پژوهانی که امکان شرکت در دوره های جامع  را ندارند بتوانند در کلاس های تکدرس این دوره شرکت نمایند.

این دوره آموزشی ضبط می شود و فایل صوتی آن در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در این دوره آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

تلفن تماس


۰۲۱۸۸۲۱۱۹۹۳
۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸
۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.