درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
سمینار ارزشمندی گیاهان ایران
شناختن ایران شناختن دنیاست. شناختن طبیعت ، تمدن و فرهنگ ، جغرافیا ، صنعت و تاریخ است.

  کشور ایران دارای ۸۶۰۰ گونه گیاهی بومی است که به صورت طبیعی می رویند و از این تعداد حدود ۲۵۰۰ گونه اندمیک انحصاری ایران بوده و در هیچ کجای جهان به صورت طبیعی یافت نمی شوند. به تعبیر دیگر تنوع گونه های گیاهان اندمیک کشور ایران با کل اروپا رقابت می کند. این ظرفیت ارزشمند از ذخایر ژنتیکی که بسیاری از آنها بازمانده عصر یخبندان محسوب می شوند می توانند در موضوعات مهمی از جمله گردشگری گیاهی (Botanical tourism)، گردشگری کشاورزی (Agrotourism)، گردشگری اتنوبوتانی یا دانش گیاه مردم شناختی(Ethnobotany) و کهندار نگری مورد توجه واقع شوند. علاوه بر این، جشن های گیاهی ایران، باغ‌های شگفت انگیز ایرانی، اسطوره ها و نمادهای گیاهی و نقش و تقدس درخت و گیاه در فرهنگ ایرانی می تواند از شاخصه های ایرانشناسی گیاهی باشد.

  در این کارگاه آموزشی که با تدریس جناب آقای دکتر مجید اسکندری ، روز پنجشنبه ۲۷ بهمن ماه از ساعت ۱۳:۰۰ الی ۱۶:۰۰ همزمان به صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد تلاش می کنیم تا به

  بررسی ارزشمندی گیاهان ایران، گردشگری گیاهی و شناخت برخی از گونه های گیاهی خاص و مقدس ایران بپردازیم.

  لازم به ذکر این کارگاه آموزشی ضبط می شود و فایل فایل ویدئویی و صوتی آن به همراه گواهی شرکت در دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

  برای شرکت در این کارگاه آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

  تلفن تماس

  ۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸.