درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
سفر و گزارش نویسی

ایران را بهتر بشناسیم
دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار برگزار می کند:

دوره ایرانشناسی کاربردی با تاکید بر شناخت هدفمند و کاربردی ایران از منظر گردشگری متمرکز است با حضور برجسته ترین اساتید و ایران شناسان برگزار می گردد.

فصل ششم: سفر و گزارش نویسی 

ثبت خاطرات سفر ، ماندگار کردن حس خوشایند سفر می باشد که سبب شده است از دیرباز تا کنون اطلاعات کاملی را از اوضاع فرهنگی و اجتماعی، شرایط آب و هوایی و طبیعی، مسیر ها و دسترسی به اماکن مهم و ویژگی های منحصر به فرد هر مکان یا موقعیت داشته باشیم . در این کارگاه آموزشی که با تدریس جناب آقای منصور ضابطیان ، روز پنجشنبه ۱۸ و ۲۵ فروردین ماه از ساعت : ۰۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰ همزمان به صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد فراگیران می آموزند که چگونه با توجه به آنچه پیرامون خود تجربه می کنند بتوانند یک گزارش میدانی نوشته و آن را به یک سفرنوشته تبدیل نمایند.

این کارگاه آموزشی ضبط می شود و فایل فایل ویدئویی و صوتی آن به همراه گواهی شرکت در دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در این کارگاه آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸