درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
روز جهانی موزه گرامی باد

موزه ها قدرت دارند تا دنیای اطراف ما را متحول کنند.

آن‌ها به ما در مورد گذشته‌مان می‌آموزند و ذهن ما را به روی ایده‌های جدید باز می‌کنند.

در روز جهانی موزه ۲۰۲۲، که مصادف با ۲۸ اردیبهشت ماه است، می‌خواهیم پتانسیل موزه‌ها را برای ایجاد تغییرات مثبت در جوامع خود از سه منظر بررسی کنیم:

همراه  ما باشید ……‌‌

اول :

قدرت دستیابی به پایداری: موزه ها شرکای استراتژیک در اجرای اهداف توسعه پایدارند. به عنوان بازیگران کلیدی در جوامع محلی به رشد اقتصادی ، اجتماعی و انتشار اطلاعات علمی کمک می کنند.

دوم :

 قدرت نوآوری در دیجیتالی شدن و دسترسی دارند ،  موزه‌ها به زمین‌های بازی بدیع تبدیل شده‌اند که در آن‌ها می‌توان فناوری‌های جدید را توسعه داد و در زندگی روزمره به کار برد. نوآوری دیجیتال می تواند موزه ها را در دسترس تر و جذاب تر کند و به مخاطبان کمک کند مفاهیم پیچیده و ظریف را بهتر درک کنند.

سوم :

قدرت جامعه‌سازی از طریق آموزش یکی از اصلی ترین کارکردهای موزه هاست .  موزه‌ها از طریق مجموعه‌ها و برنامه‌های خود، یک بافت اجتماعی  ایجاد می‌کنند که در ساختن جامعه ضروری است. آنها با حمایت از ارزش‌های بنیادی و فراهم کردن فرصت یادگیری مادام‌العمر برای همه، به شکل‌گیری جامعه مدنی آگاه و متعهد کمک می‌کنند.

در روز جهانی موزه، از شما دعوت می کنیم تا در دوره ایرانشناسی کاربردی گردشگری بهار با موضوع نقش و اهمیت موزه ها شرکت نمایید.

دپارتمان گردشگری بهار 
برگزار کننده دوره های تخصصی ایرانشناسی کاربردی و تهران شناسی از منظر گردشگری
با نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
و
وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

? ۰۲۱۸۸۲۱۱۹۹۳
☎️ ۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸
? ۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵