درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

فروش خدمات ، قلب تپنده هتلداری است

فروش خدمات ، قلب تپنده هتلداری است زیرا فعالیت و ادامه حیات هر هتل مرهون فروش بالای خدمات آن هتل است. اگر یک هتل بهترین کارکنان را در اختیار داشته و بهترین خدمات را ارائه دهد ، اما فروش مناسبی نداشته باشد ، گویا فعالیت تمام هتل در کل حاصلی نداشته است . بنابراین کسب حداکثر ضریب اشغال و فروش بیشتر مسئله ای است که تمام کارکنان یک هتل باید برای رسیدن به آن گام بردارند.

مهندسی فروش خدمات هتلداری چیزی فراتر یک اتفاق ساده است که مهمان از درهای هتل عبور کند ، اگر به درستی انجام شود، می تواند به طور قابل توجهی کسب و کار هتل را بهبود بخشد . با یک مهندسی دقیق و کارآمد، میتوان خدمات را عرضه و صرف نظر از فصل های کاری، یک منبع درآمد ثابت ایجاد کرد .

بدیهی است که هر چقدر درآمد بیشتری کسب نمود ، بیشتر می توان در برندسازی، بازاریابی و افزایش کیفیت خدمات سرمایه گذاری نمود.

هدف از برگزاری دوره:

آشناسازی مدیران هتل و کارشناسان فروش و کلیه افراد شاغل در هتل، با تکنیکهای مهندسی فروش و استراتژیهای خاص در بازارهای پر رقابت امروز است.

سر فصل های دوره :

  • فلسفه فروش خدمات هتلداری در بازار رقابتی
  • استراتژی های رشد فروش خدمات هتل
  • آشنایی با آخرین فناوری های نوین هتلداری
  • مهارت های مدیریت بازاریابی هتلداری
  • آشنایی با انواع مدل های فروش
  • مدیریت درآمد و هزینه در صنعت هتلداری
  • بازاریابی هتلداری

این دوره روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۰۰ در دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار از تاریخ ۱۶ تیرماه شروع خواهد شد.

مدرس : آقای دکتر مسعود غلامی

مدت دوره : ۳۰ ساعت – ۱۰ جلسه

دکتری مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی هتلداری

جهت دریافت رزومه ایشان روی عکس کلیک نمایید.

لازم به ذکر است این دوره آموزشی ضبط می شود و فایل ویدئویی و صوتی آن به همراه گواهی شرکت در دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۷۴۰۰۵۸ – ۸۸۷۳۵۵۶۶ تماس حاصل نمایید یا فرم پیش ثبت نام زیر را پرکنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.