درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
دوره مدیریت نوین هتلداری

آموزش هتلداری یک برنامه آموزشی و عملی جامع است که برای تجهیز افراد به مهارت‌ها، دانش و شایستگی‌های لازم برای برتری در صنعت مهمان‌نوازی طراحی شده است. آموزش به روز و هدفمند به فعالان این حوزه این امکان را می دهد که با روندها و فناوری های نوین، تکنیک ها و استراتژی های جدید همراه شوند تا اطمینان حاصل کنند که در چیزی که بیشترین اهمیت را در موفقیت یک هتل دارد یعنی “خلق تجربه مهمان” از رقبا پیشی بگیرند.
در این دوره تلاش شده است تا طیف گسترده ای از آموزش ها از جمله خدمات مشتری، ارتباطات، حل مسئله و مدیریت عملیاتی را به فراگیران به صورت کاربردی ارائه دهد.

دوره مدیریت نوین هتلداری از جمله دوره های کوتاه مدت مهارت محور (SBT) می باشد و برای آن دسته از مدیران و فعالان این حوزه به منظور توسعه کسب و کار ایشان و آشنایی با مفاهیم به روز و نوین مدیریت طراحی شده است .

دانش پذیران در این دوره ها می آموزند که چگونه از دانش به روز مدیریت برای اصلاح مشکلات و موانع پیش رو خود استفاده کنند و آن را به صورت کاربردی برای توسعه کسب وکار خود به کار برند. در حقیقت مهمترین ویژگی این دوره کاربردی ومهارتی بودن آن می باشد.

سر فصل های دوره :

ردیفعنوان
۱استراتژی و تکنیک های نوین هتلداری ۲۰۲۴
۲اصول و مهارت های مدیریت و رهبری در هتل
۳مدیریت سرمایه انسانی در صنعت هتلداری
۴توسعه مهارت های فردی در هتلداری
۵تامین سرمایه و مدیریت درآمد و کنترل هزینه
۶مدیریت بازاریابی و تکنیک های نوین فروش
۷فرمول بهبود تجربه مهمانان هتل
۸آداب معاشرت و اتیکت رفتاری در هتلداری
۹تکنیک های جدید پذیرایی و تشریفات

این دوره حداکثر به مدت ۵۴ ساعت در دو سطح مقدماتی و پیشرفته و طی دو ماه با هدف انتقال آموزش‌های مهارتی و تجارب امور اجرایی به متقاضیان و مهارت پذیران تدوین شده است.

برای موفقیت شما در کسب و کارتان که هدف دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار است ،همه تلاش خود را کرده ایم و اگر با ما باشید راه روشن برای شما را هموار خواهیم ساخت.‌


انتظار داریم، از این فرصت ناب یادگیری در محضر مدرسان با اخلاق، دارای علم و تجربه بهره مند شوید .


لازم به ذکر است این دوره آموزشی ضبط می شود و فایل صوتی آن به همراه گواهی شرکت در دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید یا فرم پیش ثبت نام زیر را پرکنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

تلفن تماس

۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸
۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵