درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
دوره مدیریت آژانس های مسافرتی

از بازیگران مهم صنعت گردشگری مدیران فنی و مدیران عامل دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری هستند آژانس های مسافرتی در ایران و جهان مرجع مسافرت هستند و میتوان گفت قصه سفر با آنها آغاز می شود، طی چند دهه اخیر نقش آژانس های مسافرتی در توسعه و رونق گردشگری ایران و جهان پر رنگ تر شده است و در همه نمایشگاه های گردشگری جهان می بینیم که آژانس های مسافرتی زیادی در حال ارائه خدمات و فعالیت های مسافرتی و گردشگری خود هستند. اما به گواه فعالان حوزه آژانس‌های مسافرتی، سال‌های ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۱ به علت فراگیری بیماری کرونا پرتنش‌ترین دوران برای گردشگری کشور بوده است و ضمنا افزایش ناگهانی نرخ دلار نیز بر بازار تورهای داخلی و خارجی تاثیر به سزایی داشته است لذا مدیران عامل و مدیران فنی آژانس‌های گردشگری باید از علم به روز مدیریتی در جهت توسعه و بهبود شرایط کاری و پیشبرد هرچه بهتر صنعت گردشگری بهره گیرند.

هدف از برگزاری دوره:

این دوره تلاش دارد این مدیران را با اصول و مهارت های نوین مدیریتی آشنا سازد تا ابعاد گوناگون کسب و کار خود را به خوبی درک کنند و در جهت پیشرفت و توسعه صنعت گردشگری استوارتر قدم بردارند.

سر فصل های دوره :

  • چالش های آژانس های مسافرتی و تحلیل روندهای موجود و رقبا
  • استراتژی‌های بقا تا پایداری مبتنی بر آینده پژوهی
  • برنامه ریزی و طراحی سفرهای خلاقانه و مقاصد نوین
  • مدیریت سرمایه
  • مدیریت نیروی انسانی
  • تکنیک های بازاریابی و فناوری های نوین گردشگری
  • اصول و فنون مذاکره اثربخش
  • قوانین و مقررات حقوقی

این دوره در دو سطح مقدماتی و پیشرفته جمعا به مدت ۵۲ ساعت روزهای پنجشنبه در دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار برگزار می شود.

لازم به ذکر است این دوره آموزشی ضبط می شود و فایل صوتی آن به همراه گواهی شرکت در دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۷۴۰۰۵۸ – ۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵ تماس حاصل نمایید یا فرم پیش ثبت نام زیر را پرکنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.