درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
دوره تخصصی گردشگری سلامت

توجه به پتانسیل بالای ایران در ارانه خدمات سلامت و درمان و بازار هدف گسترده در کشورهای اطراف گردشگران سلامت بخش بزرگی از بازار گردشگری را به خود اختصاص داده اند و در چندسال اخیر اقدامات دولتی برای ایجاد زیرساخت های مناسب و ارتقای سطح خدمات در این حوزه توسط نهادهای دولتی و وزارت خانه های مربوطه انجام شده است و در نتیجه کشور ما اکنون نیازمند مدیرانی است که بتوانند با استفاده از آخرین دستاوردهای دانش مدیریت و تجارب کشورهای پیشرو در گردشگری سلامت و نیز در نظر گرفتن شرایط بومی ، عملکرد خود را در راهبری و مدیریت موثرتر از گذشته انجام داده و راه را برای توسعه این صنعت هموار کنند .
دوره های مدیریتی گردشگری سلامت برای آن دسته از مدیران و کارشنان ارشد شاغل در صنعت گردشگری سلامت به منظور ارتقا سطح کیفیت مدیریت یکپارچه کسب و کار ایشان و آشنایی با مفاهیم به روز و نوین مدیریت طراحی شده است .

دپارتمان گردشگری بهار با بهره گیری از دانش به روز اساتید بنام و فعال در حوزه گردشگری سلامت :

آقای دکتر علی اصغر شالبافیان، آقای دکتر سعید هاشم زاده ، آقای دکتر شهریار اسلامی تبار ، آقای دکتر امیر اصلان زاده، خانم دکتر راحله ملکی و خانم نیلوفر اعلمی سعی دارد تا هرچه بیشتر شما فراگیران گرامی را با مباحث تخصصی گردشگری سلامت آشنا سازد.

انتظار داریم، از این فرصت ناب یادگیری در محضر مدرسان با اخلاق، دارای علم و تجربه بهره مند شوید .

لازم به ذکر است دوره تخصصی گردشگری سلامت در قالب سلسه سمینارهای تخصصی به صورت آنلاین در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه یکشنبه ها طی ۸ جلسه از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۰۰ در محیط Adobe Connect شروع خواهد شد که همچنین علاقه مندان می توانند به صورت تک سمینار نیز در این دوره شرکت نمایند.

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸