درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
دوره مدیریت گردشگری سلامت و تندرستی

با توجه به پتانسیل بالای ایران در ارانه خدمات سلامت و درمان و بازار هدف گسترده در کشورهای اطراف گردشگران سلامت بخش بزرگی از بازار گردشگری را به خود اختصاص داده اند و در چندسال اخیر اقدامات دولتی برای ایجاد زیرساخت های مناسب و ارتقای سطح خدمات در این حوزه توسط نهادهای دولتی و وزارت خانه های مربوطه انجام شده است و در نتیجه کشور ما اکنون نیازمند مدیرانی است که بتوانند با استفاده از آخرین دستاوردهای دانش مدیریت و تجارب کشورهای پیشرو در گردشگری سلامت و نیز در نظر گرفتن شرایط بومی ، عملکرد خود را در راهبری و مدیریت موثرتر از گذشته انجام داده و راه را برای توسعه این صنعت هموار کنند .

دوره مدیریت گردشگری سلامت و تندرستی از جمله دوره های کوتاه مدت مهارت محور (SBT) می باشد و برای آن دسته از مدیران و فعالان این حوزه به منظور توسعه کسب و کار ایشان و آشنایی با مفاهیم به روز و نوین مدیریت طراحی شده است .

دانش پذیران در این دوره ها می آموزند که چگونه از دانش به روز مدیریت برای اصلاح مشکلات و موانع پیش رو خود استفاده کنند و آن را به صورت کاربردی برای توسعه کسب وکار خود به کار برند. در حقیقت مهمترین ویژگی این دوره کاربردی ومهارتی بودن آن می باشد.

سر فصل های دوره :

ردیفعنوان
۴فنون بازاریابی و جذب گردشگر سلامت
۵مدیریت بحران و ریسک در گردشگری سلامت
۶قوانین مقررات گردشگری سلامت
۷بررسی فرآیندهای بیمارستانی با رویکرد گردشگران خارجی سلامت
۸قیمت گذاری خدمات و تامین سرمایه
۹زنجیره تامین
۱۰اصول و فنون مذاکره و مهارت های ارتباطی
۱۱شناخت روحیات ملل و رفتارشناسی
۱۲واکاوی مفهومی گردشگری تندرستی
۲شناخت و تحلیل مقاصد جدید گردشگری سلامت
۱مبانی گردشگری سلامت و بررسی و تحلیل ظرفیت ها و روندهای موجود
۳طراحی مدل کسب و کارهای گردشگری سلامت

این دوره حداکثر به مدت ۶۰ ساعت و طی دو الی سه ماه با هدف انتقال آموزش‌های مهارتی و تجارب امور اجرایی به متقاضیان و مهارت پذیران تدوین شده است.

برای موفقیت شما در کسب و کارتان که هدف دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار است ،همه تلاش خود را کرده ایم و اگر با ما باشید راه روشن برای شما را هموار خواهیم ساخت.‌


انتظار داریم، از این فرصت ناب یادگیری در محضر مدرسان با اخلاق، دارای علم و تجربه بهره مند شوید .


لازم به ذکر است این دوره آموزشی ضبط می شود و فایل صوتی آن به همراه گواهی شرکت در دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید یا فرم پیش ثبت نام زیر را پرکنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

تلفن تماس

۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸
۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵