درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
دانشگاه آینده و متاورس

با توجه به اینکه روشهای سنتی آموزشی، کارایی لازم برای رفع نیازهای تخصصی و حرفه ای امروز جوامع را ندارند، راهکار پیشنهادی برای آینده نظام آموزشی در کلان و آموزش عالی چیست؟

آیا متاورس میتواند بخشی از راه حل باشد؟

این روزها در سراسر دنیا مردم در مورد متاورس صحبت میکنند، همانطوریکه در چند دهه قبل در مورد اینترنت و کابردهای آن و تلفن همراه هوشمند و رایانه هم صحبت میکردند، شاهد نظرات موافق و مخالف با این فناوریهای نوپا همواره بوده ایم.
متاسفانه فناوری توجه ای به اینکه ما در مورد آن چه فکر میکنیم و چه احساسی داریم ندارد! بدون وقفه پیش میروند، لذا بهتر است با آن همراه شویم و شناخت مناسب پیدا کنیم تا از مزایای آن بهره مند و جلوی ضررهای احتمالی آن را بگیریم.
پدیده متاورس که اخیرا توسط فیسبوک مطرح شده است شرایطی را فراهم کرده است که مردم درک روشنتری از عصر مجازی به عنوان چهارمین موج تغییر در زندگی خود دارند.
نویسنده : پروفسور علی اکبر جلالی (رئیس کرسی آموزش و یادگیری الکترونیکی یونسکو)
جهت مطالعه کامل و دریافت این مقاله فایل زیر را دانلود نمایید.
دانشگاه آینده و متاورس.pdf