درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
تکدرس مدیریت برنامه ریزی مقصد گردشگری

هر منطقه، ناحیه، روستا، شهر یا که دارای جاذبه های گردشگری می باشد می بایست جهت رشد و توسعه اصولی و پایدار، با دانش به روز گردشگری مدیریت شود. ما به آن دست از توسعه گردشگری معتقدیم که اثرات مثبتی را بر کیفیت زندگی مردم، رفاه آتی جامعه، و کسب و کارهای محلی بگذارد و سفر خاطره انگیزی را برای گردشگران فراهم سازد.

هر مقصد نیازمند یک برنامه ریزی است که در آن نحوه اجرا و مدیریت فعالیت گردشگری تعریف می‌شود.

تکدرس مدیریت و برنامه ریزی توسعه گردشگری و مقاصد نوین از سری دروس دوره MBA با تدریس دکتر علی رادمند روز پنج شنبه ۷ اردیبهشت ماه از ساعت ۰۸:۳۰ الی ۱۱:۳۰ طی ۸ جلسه در دپارتمان گردشگری بهار شروع خواهد شد.

محتوای درس:

  • مبانی، تعاریف و مفاهیم برنامه ریزی گردشگری
  • مروری بر پیشینه برنامه ریزی گردشگری در کشور
  • آشنایی با اقدامات اصلی توسعه گردشگری در حال حاضر

لازم به ذکر است طبق تقاضا شما فراگیران گرامی ، فرصتی فراهم شده تا دانش‌پژوهانی که امکان شرکت در دوره های جامع  را ندارند بتوانند در کلاس های تکدرس این دوره شرکت نمایند.

این دوره آموزشی ضبط می شود و فایل فایل صوتی آن در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در این دوره آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

تلفن تماس


۰۲۱۸۸۲۱۱۹۹۳
۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸
۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵