درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
تکدرس مدیریت استراتژیک پیشرفته در صنعت گردشگری،هتلداری

یک طرح استراتژیک بهینه، تدوین طرح استراتژیک برای رقبا است.
استراتژی در ساده ترین حالت (کلاسیک) برای بقا در بازار کسب و کار و در پیچیده ترین حالت (پیشرفته) برای رهبری در بازار کسب و کار تدوین، طراحی، اجرا و ارزیابی می شود.
بازار کسب و کار گردشگری و هتلداری به مثابه تولد و ظهور ققنوس از خاکستر بجا مانده دوران کرونا است و رهبران، مدیران و دست اندرکاران حرفه ای در شرایط فعلی نیاز به مهارت های چند منظوره و تعاملی نوین برای برونداد از وضعیت رکود و چابک سازی جهت موفقیت اقتصادی و کارکردی هستند که مباحث مدیریت استراتژیک پیشرفته می تواند در این ارزش آفرینی نقش موثری ایفا نماید.
تکدرس مدیریت استراتژیک پیشرفته در صنعت گردشگری ، هتلداری ، گردشگری سلامت از سری دروس دوره DBA می باشد که بین هرسه گرایش مشترک است. این درس با تدریس دکتر حسین هویت طلب روز پنجشنبه ۰۸ اردیبهشت ماه از ساعت ۰۸:۳۰ الی ۱۱:۳۰ طی ۱۰ جلسه به صورت همزمان حضوری و آنلاین در دپارتمان گردشگری بهار شروع خواهد شد.

محتوای درس:

 • ایجاد تفکر استراتژیک
 • مروری بر مدیریت استراتژیک کلاسیک
 • کاربرد مدل های استراتژیک کسب و کار
 • کاربرد مدل های استراتژیک برنامه ریزی
 • کاربرد مدل های استراتژیک مونیتورینگ
 • برندینگ استراتژیک کسب و کار
 • لازم به ذکر است طبق تقاضا شما فراگیران گرامی ، فرصتی فراهم شده تا دانش‌پژوهانی که امکان شرکت در دوره های جامع  را ندارند بتوانند در کلاس های تکدرس این دوره شرکت نمایند.

  این دوره آموزشی ضبط می شود و فایل فایل صوتی آن در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

  برای شرکت در این دوره آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

  تلفن تماس

  ۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸ 

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.