درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
تکدرس قوانین و مقررات گردشگری سلامت در صنعت گردشگری سلامت

با توجه به پتانسیل بالای ایران در ارانه خدمات سلامت و درمان و بازار هدف گسترده در کشورهای اطراف گردشگران سلامت بخش بزرگی از بازار گردشگری را به خود اختصاص داده اند و در چندسال اخیر اقدامات دولتی برای ایجاد زیرساخت های مناسب و ارتقای سطح خدمات در این حوزه توسط نهادهای دولتی و وزارت خانه های مربوطه انجام شده است و در نتیجه کشور ما اکنون نیازمند مدیرانی است که بتوانند با استفاده از آخرین دستاوردهای دانش مدیریت و تجارب کشورهای پیشرو در گردشگری سلامت و نیز در نظر گرفتن شرایط بومی ، عملکرد خود را در راهبری و مدیریت موثرتر از گذشته انجام داده و راه را برای توسعه این صنعت هموار کنند .
تکدرس قوانین و مقررات گردشگری سلامت در صنعت گردشگری سلامت از سری دروس دوره سلامت با تدریس جناب آقای محمد منظرنژاد روز پنج شنبه ۲۹ دی ماه از ساعت ۱۵:۰۰ الی ۱۸:۰۰ در دپارتمان گردشگری بهار شروع خواهد شد.
محتوای درس :
خدمات دهکده های سلامت
مسائل مالی و اقتصادی
منابع و الزامات دهکده های سلامت
اعتبارسنجی و اعتباربخشی
حق های مشتری و مسائل حقوقی
قوانین و مقررات
همچنین اگر امکان شرکت به صورت حضوری در کلاس ها رو ندارید می توانید در کلاس های مجازی این دوره شرکت نمایید.

تلفن تماس
۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸

لازم به ذکر است دوره تخصصی گردشگری سلامت در قالب سلسه سمینارهای تخصصی به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود که علاقه مندان می توانند به صورت تک سمینار نیز در این دوره شرکت نمایند.

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.