درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
تورکارگاه باغ گیاه شناسی با دکتر اسکندری

بازدید از باغ گیاه شناسی ملی ایران که بزرگ‌ترین باغ گیاه شناسی خاورمیانه و یکی از ۱۰ باغ گیاه شناسی برتر جهان می باشد.

روز جمعه ۱۶ تیرماه با هدایت دکتر مجید اسکندری از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۳:۰۰ برگزار خواهد شد.

باغ گیاه‌شناسی مکانی است که در آن مجموعه‌ای از گیاهان بومی و غیر بومی در فضای باز و در گلخانه‌ها کشت می‌شوند و نقش مهمی در زمینه‌های مختلف تحقیقاتی از جمله علوم گیاهی و باغبانی ، آموزش عمومی و آشنا ساختن مردم به اهمیت گیاهان و لزوم حفاظت از آنها بر عهده دارند. به علاوه باغ گیاه‌شناسی به عنوان ذخیره ژنتیکی گیاهان در معرض خطر انقراض مورد استفاده قرار می‌گیرد. در باغهای گیاه‌شناسی امکانات لازم برای مطالعه و تحقیق درباره تنوع زیستی و حفاظت از آنها فراهم می‌‌باشد. با بهره‌گیری از روش‌های مختلف علمی، امکان شناخت گونه‌های گیاهی کشور فراهم گشته و محدوده پراکنش آنها تعیین می‌گردد..
برنامه بازدید این تورکارگاه آموزشی
زمان شروع برنامه : ۹:۰۰۰ صبح
محل شروع برنامه : ورودی باغ گیاه شناسی
زمان پایان برنامه: ۱۳.۰۰
این تورکارگاه آموزشی از سری تورکارگاه های آموزشی دپارتمان گردشگری و هتلداری می باشد که قصد داریم هر ماه با موضوعات مختلف با همراهی اساتید برجسته تا پایان سال برگزار نماییم

همراه ما باشید تا در این گشت ها ضمن بازدید ، روایت های نو بشنویم و بیاموزیم.

جهت شرکت در این تورکارگاه آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند یا با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس

۰۲۱۸۸۷۳۵۵۶۶
۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.