درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

برندسازی روش هوشمندانه تجارت و تولید ثروت است.

برند یعنی حسی که از دیدن، شنیدن یا لمس کالایی، جایی یا محصولی بین انسان و سوژه ی مورد نظر برقرار می شود.
برندینگ بحث به روز شده ی متفکران حوزه ی بازاریابی ست. برندینگ و برند سازی از لحاظ محتوایی با هم تفاوت دارند، اما از یک ریشه و خانواده اند. فرآیند برندسازی بیشتر متمرکز روی ایجاد و افزایش سطح آگاهی برند است و به واسطه ی برنامه های ترویجی به نتیجه می رسد. طراحی هویت برند، بخش اساسی این فرآیند محسوب می شود. در صورتی که برندینگ به فر آیند مادری گفته می شود که در مجموع منجر به خلق ارزش مطلوب ما برای مشتری خواهد شد. تمام چیزی‌هایی که مشتری در خصوص هویت تجاری یک محصول، شامل حس، تجربه و تداعیات ذهنی باید بداند یا احساس به درک کند، شامل این مجموعه فعالیت هاست. متاسفانه هنوز مفهوم برند آن طور که باید شکیل و پرداخت شده نیست. معمولا و متاسفانه هنوز برند را به طراحی لوگو، سربرگ یا فونت می شناسند، در صورتیکه قرار است ذهنیت مخاطب نسبت به محصول و سوژه جهت دهی و خاص شود.

برندینگ ارتباط مستقیمی با بازاریابی دارد، یعنی به طور کل این دومقوله با هم آمیخته و در هم تنیده اند. شما سعی می کنید محصول، کالا یا آنچه که مد نظر دارید را ترویج کنید، اما در نهایت آن چیزی که مشتری به شما می گوید، برند شماست.

بازاریابی مجموعه ای از ابزارها و فرآیندهاست که کسب و کارتان را رونق و ارتقا می دهد.

سئو، شبکه های اجتماعی، جستجوی محلی، تلفن های همراه و هوشمند و سایر روش های ترویجی قدیمی و از ابزارهای بازاریابی شناخته میشود.
همان طور که گفتیم تمامی محصولات منطبق بازار پذیرند، یعنی امکان بازار یابی و برند سازی برایشان وجود دارد. صنعت گردشگری هم یکی از هزاران هزار محصولی ست که نه تنها پذیرای بازار یابی ست، بلکه لزوم به روز آوری استراتژی های آن کاملا محسوس است.

در این دوره که توسط موسسه آموزش عالی ازاد بهار گردشگری برگزار میشود دروس زیر ارائه میشوند:

عناوین
بازاریابی و فروش
بازاریابی دیجیتال
بازاریابی عصبی
اصول مذاکرات و مبانی حقوقی فروش
برندینگ و تبلیغات

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۷۴۰۰۵۸ – ۸۸۷۳۵۵۶۶ تماس حاصل نمایید یا فرم پیش ثبت نام زیر را پرکنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.