درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
بازاریابی در صنعت هتلداری

نسل جدید مهمانان هتل دارای نیازها و خواسته‌های کاملاً متفاوتی نسبت به نسل‌های گذشته هستند. گویا آن‌ها ثروتمندتر و با ارزش تر شده اند. این نسل تقاضای سرویس شخصی‌تری را داشته و نگرانی‌های رو به رشد در مورد سلامت و محیط‌زیست دارد. آن‌ها درحالی‌که هتل‌هایی با طراحی سنتی و نوستالژیک را انتخاب می‌کنند تمایل دارند که بتوانند از مدرن‌ترین تکنولوژی ها نیز در هتل بهره ببرند؛ و این تفاوت دیدگاه که دائماً نیز در حال تغییر اسَت، بازاریابی و رقابت را بسیار سخت کرده است.

سمینار تخصصی بازاریابی هتلداری با تدریس جناب دکتر مسعود غلامی در روز پنج شنبه ۳ بهمن ماه از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۰۰ در دفتر آموزش گردشگری موسسه آموزش عالی آزاد بهار برگزار میشود.

محتوای سمینار:

  • بازاریابی خدمات
  • آمیخته های بازاریابی هتلداری
  • قیمت گذاری درخدمات هتل و خبرگی در فروشَ

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.