درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
انتشار کتاب ردیابی چشم در گردشگری

کتاب ردیابی چشم در گردشگری از جمله جدیدترین کتاب های منتشر شده در سطح جهان است که به ابعاد جدید و خلاقانه ای از بازاریابی و تبلیغات گردشگری و تاثیر آن بر رفتار گردشگر می پردازد. یکی از تکنیک های نوین و منحصربه فرد که به تازگی برای مطالعه توجه و ادراک بصری در تحقیقات گردشگری و مهمان نوازی مورد استفاده قرار گرفته و پیامدهای مطلوبی نیز به همراه داشته است، روش ردیابی چشم است. هدف این کتاب مرور ادبیات مربوط به کاربرد ردیابی چشم در تحقیقات گردشگری و مهمان نوازی و نحوه استفاده از حرکات چشم برای ارائه منبع جدیدی از داده هاست درباره آنچه ما به آن توجه بصری می کنیم و اینکه چگونه می توان از این اطلاعات برای بهبود قابلیت استفاده از وب سایت ها و سایر محرک های بازاریابی استفاده کرد. انتشار و ترجمه این کتاب، استفاده از تکنیک های ردیابی چشم را به عنوان یک حوزه پژوهشی جدید و میان رشته ای برای مخاطبان فارسی زبان به خصوص استادان، پژوهشگران و دانشجویان فعال در حوزه بازاریابی و تبلیغات گردشگری و مهمان نوازی معرفی می کند.

دپارتمان گردشگری بهار ضمن تبریک به جناب آقای دکتر امین سالم ، دانش آموخته دوره مدیریت عالی DBA گردشگری، مترجم “کتاب ردیابی چشم در گردشگری” موفقیت های روز افزون شما را آرزومندیم.